• Ubytovanie Havířov - Zobrazit stránky vo slovenskom jazyku   
  • Accomodation Havířov - Switch to English   
  • Unterkunft Havířov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Havířov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Гaвиpжoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytování Havířov
Karviná - ilustrační foto

UBYTOVÁNÍ

DOPORUČUJEME

Pro hledání ubytování na Slovensku použijte rozcestník Ubytování Slovensko, na němž najdete několik set hotelů a penzionů z celé Slovenské republiky. Na portálu Ubytování online můžete najít tipy na ubytování v celé České republice, hotely a penziony v Praze hledejte na Hotel-Ubytování.

Přidat ubytování

Podpořte nás

Podpořte prosím náš ubytovací web!

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili náš web umístěním některé z našich reklamních ikonek na Vaše stránky.

Příklad reklamní ikonky Příklad reklamní ikonky

Nehodí se Vám navržené ikonky na Vaše stránky? Nevadí - připravili jsme pro Vás stránku, kde naleznete mnoho dalších alternativ a přesný návod.

Penzion Carrabbas - Bohumín ***
[ Ubytování Havířov - Čs. armády 345 ] - Bohumín

Penzion Carrabbas - Bohumín

Penzion Carrabbas v Bohumíně se nachází blízko hranice s Polskou republikou a je 200 m vzdálen od silničního exitu na dálnici D 47. V blízkosti se také nachází centrum Bohumína. V dosahu penzionu Carrabbas v Bohumíně  jsou tak obchody, hypermarket a veškerá dopravní obslužnost. Penzion Carrabbas v Bohumíně ubytování. Penzion Carrabbas v Bohumíně nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím ( sprchovací kout a WC ). Pokoj č. 2 má manželskou postel, pokoje č.

ceny od 700,00 Kč
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 30Přednáškový sálInformační službaZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiTaxiSměnárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 600 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Aerobik, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLetní sportyTuristikaPobyty s dětmiBusiness

Penzion ve věži ***
[ Ubytování Havířov - Koperníkova 1215 ] - Bohumín

Penzion ve věži

Penzion Ve Věži je v blízkosti centra města Bohumína a poskytne Vám místo pro relaxaci, ale i pro jinou příležitost, která Vás přivede do Moravskoslezského kraje. Penzion Ve Věži v Bohumíně byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru. Penzion Ve Věži v Bohumíně UBYTOVÁNÍ:. Penzion Ve Věži v Bohumíně vám nabízí 12 dvoulůžkových pokojů.

ceny od 980,00 Kč
Informační službaVýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinTaxiKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Internetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Stolní tenis, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Aerobik, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)

Penzion Tarem ***
[ Ubytování Havířov - Chatová 98 ] - Těrlicko

Penzion Tarem

Penzion Tarem se nachází v Těrlicku, v blízkosti Těrlické přehrady. Penzion Tarem v Těrlicku nabízí všem klientům pohodlné a útulné ubytování. Penzion Tarem v Těrlicku ubytování:. Penzion Tarem v Těrlicku nabízí ubytování v dvou, třech a šestilůžkových pokojích. Penzion Tarem v Těrlicku disponuje celkovou  kapacitou  37 pevných lůžek a 4 přistýlky. Ubytovat se můžete v přízemí, nebo v prvním patře penzionu. Většina pokojů penzionu Tarem v Těrlicku má vlastní sociální zařízení.

ceny od 350,00 Kč
TV místnostInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolLyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)Potápění, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANO

Hotel Central ***
[ Ubytování Havířov - Nádražní 16/10 ] - Český Těšín

Hotel Central

Asi 5 min chůze od hotelu Central v Českém Těšíně  můžete dojít na vlakové i autobusové nádraží, a 10 min. chůze k polským hranicím. Hotel Central vám nabízí komfort a soukromí v centru města Český Těšín. Hotel Central v Českém Těšíně UBYTOVÁNÍ:. V hotelu Central v Českém Těšíně je celkem 28 pokojů. Z toho je 10 malých dvojlůžkových pokojů s letištěm, 4 malé dvojlůžkové pokoje s oddělenými lůžky, 7 standardně velkých dvojlůžkových pokojů s letištěm, 5 třílůžkových pokojů a 2 apartmány s rohovou vanou.

ceny od 800,00 Kč
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 60Informační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 550 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 91 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)HoubařeníRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOBusinessLevné ubytování

hotel Darkov ***
[ Ubytování Havířov - Lázeňská 254/13 ] - Karviná

hotel Darkov

Hotel je vzdálen z centra města cca 2 minuty autem a za 7 minut se do hotelu dostanete pěšky z hlavního náměstí Tomáše Garyka Masaryka cestou přes zámecký park s jedinečnou dančí ohradou. Hotel leží v lázeňské oblasti a v jeho sousedství se nachází sice méně známé, ale dosti navštěvované lázně Darkov s krásnými budovami, altánky, parkem, nově zrekonstruovaným darkovským mostem přes řeku Olši, podél které se můžete vydat na příjemné procházky po okolí.

ceny od 790,00 Kč
Konferenční/společenská místnostPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)RybolovJízda na koniWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: ANO

Hotel Podzelenou ***
[ Ubytování Havířov - Frýdecká 63 ] - Český Těšín

Hotel Podzelenou

Návštěvníci se v hotelu Podzelenou v Českém Těšíně mohou ubytovat na pár hodin i na dlouhou dobu. Hotel Podzelenou v Českém Těšíně ubytování. Nově otevřený hotel Podzelenou v Českém Těšíně nabízí příjemné ubytování v komfortních jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Součástí každého pokoje hotelu Podzelenou v Českém Těšíně je vždy vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, lednice a bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOSnack bar, nachází se přímo v hotelu: ANO

Hotel Jaškovská krčma ***
[ Ubytování Havířov - Horní Těrlicko 242 ] - Těrlicko

Hotel Jaškovská krčma

Hotel Jaškovská krčma se nachází v Horním Těrlicku na Karviné, kde poskytuje kvalitní hotelové i restaurační služby. Hotel Jaškovská krčma nabízí klidné a pohodlné ubytování. Hotel Jaškovská krčma v Těrlicku ubytování:. Hotel Jaškovská krčma v Těrlicku nabízí svým hostům ubytování ve 12-ti dvoulůžkových pokojích, z toho 6 s balkónem se zahradním nábytkem, 4 jednolůžkové pokoje, bezbariérový pro 2-3 osoby a dva dvoupokojové apartmány.

ceny od 850,00 Kč
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 70Přednáškový sálInformační službaPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 7000 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 8000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOFitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Stolní tenis, nachází se přímo v hotelu: ANOTělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Tenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Půjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 13000 metrů)Střelnice, nachází se přímo v hotelu: ANOHorolezectví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 9000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1200 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOVodní sportyLetní sportyTuristikaRomantickéVenkovKongresyPobyty s dětmiRybařeníBusinessPříroda

Ubytování u přehrady ***
[ Ubytování Havířov - Horní Těrlicko 201 ] - Těrlicko

Ubytování u přehrady

Penzion U Těrlické přehrady v Těrlicku se nachází nedaleko od pláží Těrlické přehrady a 10 km od Slezských Beskyd. Celá usedlost se stodolou je obklopena ovocnou zahradou a hájkem z lískových ořechů. Penzion U Těrlické přehrady v Těrlicku je tedy naprosto ideální k rekreaci rodin s dětmi i pro skupiny přátel. Penzion U Těrlické přehrady v Těrlicku ubytování. K ubytování U Těrlické přehrady v Těrlicku jsou k dispozici 3 pohodlné apartmány.

ceny od 450,00 Kč
Zdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Nekuřácké prostředíÚschovna jízdních kolKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NETenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOFitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Beachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Potápění, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Střelnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)HoubařeníRybolovWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 7000 metrů)Vyhlídkové letyRestaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Zimní sportyVodní sportyLetní sportyTuristikaRomantickéPobyty s dětmiRybařeníBusinessLevné ubytováníPříroda

Hotel Relax ***
[ Ubytování Havířov - Tesařská 322/2 ]

Hotel Relax

Hotel Relax v Havířově disponuje v současné chvíli 16 lůžky v 8 apartmánech s možností přistýlek. Upravené apartmány s kapacitou 16 lůžek nabízí i opravdový relax. Každý apartmán je určen a plně vybaven vždy pro 2 osoby. Navíc při ubytování nabízíme variabilitu lůžek, tzn. možnosti oddělení či spojení postelí, tak aby byl splněn požadovaný komfort pro ubytované. K tomu kromě plně vybavené kuchyňské linky a koupelny, nabízí i možnost využití širokých relaxačních služeb v téže budově.

ceny od 700,00 Kč
Pokojová službaParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíTaxiBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1600 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1300 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: ANOBowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 23300 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1600 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 14600 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 23300 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů)Spa & wellnessLevné ubytování
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALERIE